KARE PETEK MENFEZ

KARE PETEK MENFEZ

TANIM : Kare Petek Menfez – KPMF

AÇIKLAMA :  Genellikle Fan-coil , VRF  ve merkezi klima sistemlerinde emiş menfezi olarak kullanılmaktadır. Havalandırma sistemlerinde serbest emiş menfezi veya kanal bağlantısı yapılarak cebri emiş menfezi olarak kullanılır. Petek şeritler sabittir havayı yönlenrdirme imkanı vermez. Petek aralıkları 12 mm dir

MALZEME : Kare petek menfez çerçeve kısmı ekstrüzyon yöntemiyle üretilmiş alüminyum profilden kanatları ise alüminyum şeritlerden imal edilmektedir. Çerçeve profilinin genişliği standart olarak 2.5 cm dir.

KAPLAMA : Elektrostatik polyester toz fırın boya ile boyanır. Beyaz ( Ral 9016 ) dışında renk isteyen müşterilerimiz Diğer Renkleri seçerek istedikleri rengi ve varsa RAL kodunu renk tercihi giriniz kısmına yazmaları gerekir.

MONTAJ :  İsteğinize göre vida deliği açılır. Sipariş esnasında vida deliği isteğinizi belirtmeniz yeterlidir.

AKSESUAR : Filtreli veya filtresiz tercih edebilirsiniz.

KULLANIM : Fan-coil , havalandırma , merkezi klima sistemlerinde kullanılır. Otel , banka , hastane , avm , ofis , rezidans vb binalarda kullanılır.

SİPARİŞ HAKKINDA :  25x25 cm den 70x70 cm ye kadar istediğiniz tüm boyutlarda ölçü oluşturabilirsiniz. 30x30 , 40x40 , 50x50 , 60x60 kare petek standart ölçülerdir.

ÖNEMLİ NOT 1 : Ölçüler içten içedir. Ürün seçim tablosunda verilen ölçülerden 1. si genişlik, 2. si ise yüksekliktir.

ÖNEMLİ NOT 2 : Ara ölçü ihtiyacı olan müşterilerimiz istedikleri ölçüyü kolayca sipariş verebilirler. Ara ölçü için genişlik ve yükseklik seçimi kısmından ara ölçünün bir üst tam ölçüyü seçerek siparişlerini verebilirler. Örneğin 42 genişlik 51 yükseklik ihtiyacı olan müşterimiz seçim tablosundan 45 genişlik 55 yükseklik seçmesi gerekir.

11 YILLIK DENEYİM İLE SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIZ